V drugi polovici meseca oktobra smo izvedli zbiralno akcijo starega papirja. V dobrem tednu dni se je v zabojniku za vrtcem nabralo kar 2880kg papirja, s pomočjo staršev, sorodnikov, sokrajanov, prijateljev vrtca in seveda vzgojiteljic in otrok, ki smo papir pridno znosili tudi iz garaže, kjer ga zbiramo vseskozi . Navdušeni smo nad zbrano količino papirja in tudi denarnim zneskom, ki že bogati naš sklad in ga bomo porabili za izlete z avtobusom in za obisk lutkovne predstave že v mesecu novembru. Tako bomo vsem otrokom omogočili brezplačne obogatitvene dejavnosti, ki jih načrtujemo vsako leto. Hvala vsem za pomoč in podporo pri akciji. Se priporočamo, da zbirate za nas še naprej, žal pa ne moremo več zbirati papirja v garaži, ker bo sedaj služila drugemu namenu.

zapisala vzgojiteljica Mateja MUŠIČ