Letošnji praznični december preživljamo brez vrtca, brez raznovrstnih decembrskih dogodkov, ki so v našem vrtcu tradicionalni: miklavževanje, praznična okrasitev vrtca, peka prazničnih dobrot, srečanje s starši s predstavo “Mamateatra”, ki nam jo pripravijo mamice naših otrok skupaj z vzgojiteljicami, pa obisk dedka Mraza, tradicionalno koledovanje po vasi “Črički koledniki”,… Da vrtec ne bi bil tako osamljen, da ne bi ostal brez praznične okrasitve, smo vzgojiteljice dale pobudo in povabile k sodelovanju družine naših otrok, da skupaj okrasimo smrečico pred vrtcem. Vzgojiteljice smo postavile smrečico in uredile kotiček pred vrtcem s “Praznično sporočilnico”, kjer so lahko otroci pustili sporočila, risbice, voščila,… in prinesli doma izdelan okrasek za našo Čričkovo smrečico. Na ta način smo se povezali, sodelovali na daljavo z individualnim okraševanjem in tako polepšali prostor pred osamljenim vrtcem.

Dragi starši in otroci, hvala vam za sodelovanje, naša smrečica je čudovita! lepe praznike!

zapisala vzgojiteljica Mateja Mušič