Na dobrodelnem srečanju Knofkanje in gumbkanje staršev in otrok vrtca Čriček smo zbrali veliko igrač, ki so jih družine prinesle in oddale v veliko zibelko na igrišču. Otroci so skupaj s svojimi starši na ta način pokazali sočutje do ukrajinskih otrok, ki so ostali brez domov in so se znašli v tuji deželi, med tujimi ljudmi. Naši otroci so tako dobili priložnost, da podarijo igračke, ki jih ne potrebujejo več, se z njimi ne igrajo, so jih prerasli in na ta način razveselijo in osrečijo druge otroke. Tudi majhne stvari štejejo. Hvala mamici Tei Starc, ki je bila pobudnica akcije, vzgojiteljice pa smo jo sprejele in ji dale smisel na našem druženju. V petek, 27.5. smo igrače predali ge. Tei, ki jih je odpeljala v Ljubljano na zbirno mesto Karitasa, kjer so jih bili zelo zelo veseli.

Dostopnost