December je mesec druženja, praznovanja in prazničnega vzdušja. Tako je bilo tudi v vrtcu Palček. Prav decembra smo namreč na druženje povabili starše, ki smo jim pripravili nastop. Ob kamišibaju in spremljanju na glasbila, smo z otroki zapeli nekaj pesmi, ki smo se jih naučili v prvih mesecih letošnjega leta. Druženje smo nadaljevali s pohodom z lučkami, na katerem smo se naklepetali in se nadihali svežega zraka.

V vrtec smo povabili tudi Dedka Mraza, ki nam je prinesel darila in nam obljubil, da kmalu pošlje tudi kaj snega, ki ga že nestrpno pričakujemo.

Tik pred počitnicami so nas na prireditev ob državnem prazniku povabili šolarji. Kot običajno, smo se vabilu z veseljem odzvali in uživali ob pripravljenem nastopu.

zapisala: Urška Furlan