S tem naslovom smo naznanili zabavno in dobrodelno druženje s starši obeh skupin vrtca Čriček na našem igrišču. Ob prihodu so družine prinašale igrače, ki smo jih namensko zbirali za otroke iz Ukrajine. Predali jih bomo Karitasu. Srečanje smo pričeli z zabavno predstavo naših mamic Posluh, jazbec gre!, ki so nam jo zaigrale še enkrat, tokrat tudi za širšo publiko staršev, bratcev in sestric. Otroci so navdušeno sodelovali z igralkami, ki so odigrale svoje vloge kot prave profesionalke. Na koncertu jazbeca ob spremljavi maestra očka Matjaža, so zapeli tudi otroci obeh skupin. Navdušili pa so nas tudi očki, ki so sprejeli pevski izziv. Skupaj z njimi smo pogumno zapeli Mi se imamo radi. V nadaljevanju smo se družili v peskovniku, na poligonu, ob risanju s kredami, skakanju v vrečah, vrtenju obročev,… in pogostitvi. Igrišče je živelo, kot že dolgo ne. Čutiti je bilo veliko dobre volje in pozitivne energije.

zapisala vzgojiteljica Mateja MUŠIČ

Dostopnost