Spoštovani starši in drugi obiskovalci naše spletne strani!

Novo šolsko leto 2022 / 2023 je vstopilo skozi vrtčevska vrata. Nihče še ne ve, kaj prinaša s seboj. Vsi pa upamo, da je s seboj pripeljalo predvsem veliko pozitivne energije, umirjenosti, strpnosti.

Vam, staršem in otrokom, želimo, da bi se v našem vrtcu dobro počutili, da bi radi prihajali, da se boste aktivno vključevali in bili pripravljeni na različne oblike sodelovanja.

Čeprav se zavedamo, da je celostna skrb in ustvarjanje pogojev za optimalen otrokov razvoj temeljna naloga vrtca, se je potrebno tudi zavedati, kako pomemben je čas, ki ga otroci preživijo doma.

Dragi starši, vzemite si čas za otroka. Igrajte se z njim. Spoznajte ga. Spodbujajte ga na njegovi poti samostojnosti in odraščanja. Verjemite, ta čas prehitro mine.

Strokovni delavci vrtca