Kot vsako leto, smo tudi v šolskem letu 2023/2024 v vrtcu Palček organizirali zaključno srečanje s starši. V želji, da bi se nas zbralo čim več, smo se odločili, da starše povabimo že v maju, saj se nekateri radi izognejo poletni gneči in se na dopust odpravijo že junija. Ohranili smo tradicijo in se po krajšem nastopu Žabic in Račk odpravili proti Planšarskemu jezeru. Na poti do jezera smo se naklepetali, malo pa smo zaposlili tudi naše možgane, saj so nas spremljale različne uganke izpod peresa Anje Štefan. Ob tej priliki bi se radi zahvalili gostišču, ki nas vsako leto sprejme pod svojo streho. Tokrat dobesedno, saj je vreme ves čas kazalo, da bomo streho nad glavo prav zares potrebovali. Veseli nas, da se nismo prestrašili vremenske napovedi in da nam nekaj kapelj proti zaključku srečanja ni vzelo dobre volje.

zapis in fotografija: Urška Furlan

Dostopnost