Enota Biba, Kokra

Naslov enote: Kokra 23, 4205 Preddvor

Telefon: 04/292 63 23

Oddelki in starost vključenih otrok:

1 oddelek

  • prvo starostno obdobje: otroci od enega do treh let

V enoti Biba izvajamo dnevni program od 6.30 do 16.00 ure.

Vrtec leži v čudoviti Kokrški dolini na poti do Jezerskega. Neokrnjena narava nam nudi neizčrpen vir njenega raziskovanja in spoznavanja kulturno zgodovinske dediščine kraja in njegove okolice. 

Najdete nas v prostorih Podružnične šole Kokra, kjer imamo veliko igralnico, ki nam omogoča vrsto različnih dejavnosti, v katerih se učimo, razvijamo in zavestno spodbujamo vse oblike otrokovega izražanja in razvijamo različne danosti njegovega ustvarjanja.

Sodelujemo in družimo se tudi s šolarji in drugimi zaposlenimi v podružnični šoli ter tako gradimo skupnost in medsebojno povezanost. Na različne načine se vključujemo tudi v dogajanje kraja in spoznavamo različne ljudmi. Na ta način se otroci vrtca seznanjajo s krajem, njegovo kulturo in okolico.

Dostopnost