Prelep zimski dan je pospremil letošnje pustovanje v našem vrtcu. Knofkov in Gumbkov danes ni bilo v vrtec, prišle pa so čudovite maškare, ki so veselo rajale, se igrale, skakale, pele in se zabavale. Vsaka skupina je pustovala v svojem mehurčku, a sonce nas je zvabilo tudi ven, kjer smo se maškare razveselile pustnih šem druge skupine. Pogrešamo naša skupna druženja obeh skupin. Po vasi smo tokrat odšli skupaj in podili zimo: “Zima pejt preč!” so veselo klicali otroci, kasneje pa je eden od otrok dodal tudi: “Korona, pejt preč!” Naj bo tako. Z našo razigranostjo in dobro voljo pa smo razveselili tudi nekaj vaščanov, ki so nam veselo mahali in nas pozdravljali z dvorišč. Letošnja zima je bila lepa, a vseeno… naj le pride pomlad!

zapisala: Mateja Mušič, vzgojiteljica