V petek, 20. 5. 2022, smo imeli v skupini Oblački »Džunglsko noč« v vrtcu. Na začetku so otroci pod listi iskali obeske za verižico, ki so si jo tudi izdelali. Izdelali so si tudi obroč za kralja in kraljico džungle, ter pobarvali totem. Nato smo imeli zabavo v džungli, kjer smo ob glasbi zaplesali in se ob tem fino zabavali. Odšli smo tudi ven na igrišče na poskus »Faraonova kača«, kjer so otroci z zanimanjem opazovali, kaj se bo zgodilo. Kačo so si nato izdelali tudi sami. Sledila je težko pričakovana večerja, kjer so se do sitega najedli toplih sendvičev in zelenjave. Po večerji so otroci odšli na predstavo z naslovom Hej! Kaj tako smrdi? Žirafa iz predstave je otroke povabila na iskanje zaklada. Nadeli smo si lučke, se razdelili v skupine in odšli iskat skrivni zaklad v temi. Za nagrado so otroci prejeli sestavljanke z živalicami in »džunglsko« sladico. Potem so se oblekli v pižame in vsi utrujeni, ter zadovoljni zaspali.

 

Vzgojiteljica Klavdija Ribnikar

Dostopnost