Pozdravljeni,

v našem vrtcu Preddvor se pridružujemo projektu Centra starejših Notranje Gorice »Mala pozornost za veliko veselje«. Cilj akcije je zbrati 21.000 voščil za 21.000 starostnikov, katere bodo razdelili po domovih in centrih za starejše.

Navodila za izdelavo:

Lahko izdelate voščilnico, napišete kratko pismo ali kaj narišete. Pomembno je, da je napisano na roke, črke pa morajo biti dovolj velike in berljive. Bistvo voščila je pozitivno sporočilo – da vliva upanje, spodbudo in lepe želje.

Oddaja voščil:

Voščila lahko oddate v nabiralnik pred vrtcem (vse enote). Mi jih bomo zbrali in poslali Centru starejših Notranje Gorice, kjer jih bodo pregledali, dali v posebno embalažo in jih razdelili starostnikom po vseh domovih.

Zbiramo jih do četrtka, 26.11. 2020.

Motivacijo za ustvarjanje nam lahko da misel, da bomo s tem na marsikatera usta starostnika privabili nasmeh, ki je v teh negotovih časih še toliko bolj pomemben.

Za več informacij o projektu si lahko preberete celoten članek:

https://www.rtvslo.si/moja-generacija/sodelujte-v-ustvarjanju-21-000-novoletnih-voscil-za-21-000-starostnikov/541416

Karmen Pogačnik, svetovalna delavka

Dostopnost