»Ko želodčki so segreti,

moraš ga pri roki imeti!

To je mrzel sladoled,

ki poleti gre za med.

 

Sladoled, sladoled,

ti si naš prijatelj spet,

s teboj poletje je lepo,

v želodčkih pa hladno.«

(avtor neznan)

Kmalu bomo odšli na počitnice, zato je sedaj čas, da izkoristimo še zadnje skupne trenutke, ki jih lahko ujamemo. Današnje dopoldne v vrtcu Storžek je bilo namenjeno glasbi in sladoledu. Daša in Tilen sta nam zaigrala na kitaro, vsi skupaj pa smo jima pomagali s petjem in plesom. V petju na mikrofon so se lahko preizkusili tudi naši najmlajši in tako pokazali, kaj vse znajo. Prav vsi, tako pevci kot plesalci, gledalci ter poslušalci smo si zaslužili sladoled, ki smo ga na tak vroč dan, kot je bil danes, z veseljem pospravili v naše želodčke.

 

Fotografirala: vzgojiteljica Urška Bizjak

Zapisala: vzgojiteljica Tanja Žura

Dostopnost