Spoštovani starši,

V četrtek, 16. marca 2023, ob 19.00, lepo vabljeni na pogovorni večer z Markom Juhantom in to v kulturni dom, kjer bo dovolj prostora tudi za večje število obiskovalcev. Pedagog in predavatelj Marko Juhant je pri starših zelo priljubljen, saj pri svetovanju in pomoči vedno izhaja iz lastnih izkušenj pri delu z mladimi, večno veljavnih pravil tradicionalne vzgoje in zdrave kmečke pameti.

V pogovoru z Juhantom bomo odpirali najbolj pereča vzgojna vprašanja kot npr. kako otroka že v prvih letih naučiti nenasilne komunikacije in uspešnih načinov vključevanja v družbo vrstnikov, kako ravnati z zelo trmastim otrokomkako otroka naučiti samostojnosti, učinkovitega učenja, kako reševati spore med brati in sestrami….

Marko Juhant pa bo seveda odgovarjal tudi na vaša vprašanja.

Pogovor bo vodila in usmerjala Ivka Sodnik.

Vabljeni! 

Dostopnost