Glasba ima čudežno moč, glasba nas lahko popelje v domišljijo, v pravljico,… Poznate Hrestača, lutko, ki se spremeni v prelepega princa. Čudovito baletno glasbo Čajkovskega smo na našem koncertu z otroki podoživeli s plesom in soustvarjanjem glasbe,…. na  otroški, igriv in spontan način …. Izživeli smo svojo umetniško svobodo, trenutke, ko smo pozabili, da igramo, plešemo in nastopamo… zgodilo se je morda tudi kaj takega, kar nismo načrtovali, a vse rožice, vojaki in sladkorne vile, snežinke, so pripravile enkraten in neponovljiv niz glasbenih trenutkov. Našemu dogodku pa so se na povabilo odzvali tudi nekdanji Črički, ki so obogatili program z glasbili in prazničnimi skladbami. Bilo je čarobno in pravljično.