Uprava Zaposleni        E-naslov Telefon
ravnatelj Jože Povšin joze.povsin@os-preddvor.si 04 / 275 07 12
pomočnica ravnatelja za vrtce Suzana Delavec suzana.delavec@os-preddor.si

04 / 255 10 82

030 717 538

poslovna sekretarka zavoda Tatjana Lukanc tajnistvo@os-preddvor.si 04 / 275 07 10
računovodja za vrtce Robert Novak robert.novak@os-preddvor.si 04 / 275  07 11 
svetovalna služba za vrtce Bojana Kvartuh bojana.kvartuh@os-preddvor.si 04 / 620 03 41
vodja prehrane Maja Šenk Zidar maja.senk@os-preddvor.si 04 / 275 07 16

 

Vrtec Storžek Preddvor            Vzgojiteljica E- naslov Telefon
Bonbončki

Ana Ekar (odsotna) 

Maruša Šavs (nadomešča)

ana.ekar@os-preddvor.si 

marusa.savs@os-preddvor.si

04 / 292 63 37
Palčki

Alenka Jovanovski (odsotna)

Tilen Stenovec (nadomešča)

alenka.jovanovski@os-preddvor.si

tilen.stenovec@os-preddvor.si

04 / 292 63 36
Balončki Mihaela Arnež mihaela.arnez@os-preddvor.si 04 / 292 63 35
Rožice Jolanda Grča jolanda.grca@os-preddvor.si 04 / 292 63 34
Zvezdice Urška Bizjak urska.bizjak@os-preddvor.si 04 / 292 63 33
Žogice Tanja Žura tanja.zura@os-preddvor.si 04 / 292 63 32
Sončki Lidija Nogaršek lidija.nogarsek@os-preddvor.si 04 / 292 63 31
Oblački Klavdija Ribnikar klavdija.ribnikar@os-preddvor.si 04 / 292 63 38

 

Vrtec Čriček – Zgornja Bela Vzgojiteljica E-naslov Telefon
Knofki Mateja Mušič mateja.music@os-preddvor.si 04/ 25 51 156
Gumbki Simona Jekovec simona.jekovec@os-preddvor.si 04/ 25 51 156

 

Vrtec Palček –  Jezersko     Vzgojitelj/-ica E-naslov Telefon
Žabice Urška Furlan urska.furlan@os-preddvor.si 04 / 292 63 21
Račke Uroš Sinkovič uros.sinkovic@os-preddvor.si