Praznično razpoloženje se stopnjuje tudi v vrtcu. V zadnjem predprazničnem tednu so se otroci razveselili obiska dedka Mraza, ki so mu z veseljem zapeli kar nekaj pesmi, mu zaupali, kakšna darila si želijo in mu zagotovili, da si jih zaslužijo. Dedek Mraz je razdelil bonbone in obljubil, da bo v kratkem poslal tudi pošiljko snega.

Naslednji dan smo povabili otroke iz skupine Račke v igralnico najmlajših, kjer sem pripravila kamišibaj predstavo. Otroci so zgodbe in pesmi spremljali z zanimanjem in z veseljem sodelovali pri pripovedovanju, štetju in opisovanju. Teden pa smo zaključili z ogledom proslave ob dnevu samostojnosti in enotnosti, na katero so nas povabili šolarji z učiteljicami.

Staršem in otrokom želimo lepe praznike, v letu, ki prihaja, pa veliko toplih objemov, čarobnih trenutkov in iskric v očeh.

Kolektiv vrtca Palček

Dostopnost