Spoštovani starši,

Z velikim veseljem vas obveščamo da se bo s 3. januarjem 2023 odprl nov jaslični oddelek v podružnični šoli Kokra.

K vpisu sprva vabimo starše, ki ste predhodno že izkazali interes po obiskovanju novega oddelka v Kokri, prednost pri vpisu pa imajo otroci s čakalnega seznama glede na število doseženih točk in izpolnjen starostni pogoj.

Glede na vaš izkazan interes, vam bomo po pošti poslali pogodbo, ki jo najkasneje do 1. 12. 2022. S podpisom pogodbe boste dokončno potrdili vpis v vrtec.

V kolikor je prišlo do spremembe in otroka (ne) želite vpisati v nov oddelek, nam to čimprej pisno sporočite na e-mail bojana.kvartuh@os-preddvor.si, najkasneje do srede, 16. 11. 2022.

V kolikor bodo ostala prosta mesta, bomo pozivali tudi starše otrok, ki so vlogo za vpis oddajali po rednem razpisu za šolsko leto 2022/2023.

Veseli nas, da smo s skupnimi močmi našli prostor za varstvo vaših malčkov.

Hvala za zaupanje.