Skupaj z očki naših Čričkov smo uredili novo Micino igralnico v gozdu. Po tehničnem organizacijskem sestanku na novi lokaciji, smo v soboto 30.9. za otroke ustvarili nove gozdne kotičke, kjer se bomo lahko gibali, igrali, raziskovali, urejali gozdni prostor na svoj način in lepo skrbeli zanj. Res smo veseli podpore staršev, pripravljenosti, da smo v enem dopoldnevu, s popolno gozdno opremo, pripomočki in veliko dobre volje uredili prostor, ki bo utrjeval našo vizijo biti gozdni vrtec. Nismo pa le poskrbeli za otroke,  temveč tudi za živali. Namestili smo tudi 3 ptičje valilnice in upamo, da bomo spomladi lahko opazovali male ptičke, kako bodo prvič poleteli v gozd. Če najdete našo novo igralnico pa vas lepo prosimo, da jo pustite urejeno, kajti vsak element smo v gozd postavili z namenom, otroci pa svoje igralne kotičke spreminjajo glede na njihove ideje, igro, ki jo nadaljujejo, nadgrajujejo, ko ponovno vstopijo v gozd.

Zapisala Mateja MUŠIČ

Dostopnost