V torek, 28.1.2020, smo v vrtcu Storžek gostili posebnega gosta in sicer nas obiskal župan občine Preddvor, g. Rok Roblek.

Otroci in vzgojiteljice so se napovedanega obiska zelo razveselili. Vsi skupaj so župana pričakali v avli vrtca in pripravili pravi sprejem. Skupaj so zapeli nekaj pesmic, nato pa župana povabili še v igralnice.

Otroci so  ga takoj povabili k igri in mu z navdušenjem pokazali raketo, ki so jo izdelali s pomočjo vzgojiteljic. Kljub obilici dela, župan povabila ni odklonil ter tako s svojim toplim odnosom in igrivostjo vsem skupaj polepšal dan v vrtcu.

Otroci bodo še naprej razvijali svojo igro in domišljijo s pomočjo didaktičnih igrač, ki jih je župan podaril vrtcu, hkrati pa se že veselijo njegovega naslednjega obiska.

Suzana Delavec, pom. ravnatelja za vrtec

 

Dostopnost