Spoštovani starši!

Novo šolsko leto že trka tako na šolska kot vrtčevska vrata.

Kot veste so se pri Osnovni šoli Matije Valjavca Preddvor pričela gradbena dela. Telovadnica je že porušena, območje pa je ustrezno zavarovano z ograjo. Posledično smo izgubili tudi nekaj parkirnih mest. V izogib slabi volji in zamujanju, vas obveščamo glede pa novega režima parkiranja v okolici vrtca.

Če le imate možnost, vas naprošamo, da se v vrtec odpravite peš.

V kolikor ste preveč oddaljeni, lahko svoje avtomobile parkirate neposredno na parkirišču pred vrtcem. Če pakirnih mest v okolici vrtca ni na voljo, lahko začasno parkirate tudi pred Mercatorjem ali pri pokopališču oz. ostalih označenih parkirnih mestih v okolici. V dogovoru z občino, redarji v tem času ne bodo izdajali opozoril oz. kazni.

Glede na izkušnje, največ otrok v vrtec prihaja med 7.30 in 8.15 uro, zato načrtujte da bo v jutranjih in popoldanskih urah nekoliko več gneče. Po oddaji otroka v vrtec, vas naprošamo, da območje čimprej zapustite ter tako odstopite parkirišče drugim staršem.

Prosimo vas za veliko mero strpnosti, prilagajanja in razumevanja.

Želimo vam prijeten, miren in uspešen začetek šolskega leta.

Uprava vrtca

Dostopnost